Про нас

Меблевий салон Сервант .ES

Салон інтер’єрів Сервант .ES

Сервант.es – це Ательє гарних речей.
Інтер’єри, створення меблевої панорами вашої оселі, квартири, кімнати. Зразки матеріалів, тканин, меблів, освітлення, декор, поради дизайнерів та детальні проєкти.
Салон інтер’єрів «Сервант.es» у місті Києві працює на ринку України понад 13 років у сегменті висококласних меблів та пропонує широкий асортимент предметів інтер’єру різних цінових категорій та стилів провідних світових виробників: Іспанії, Італії, Португалії, США.
Основний принцип діяльності салону – прямі поставки від виробника та індивідуальний підбір та дизайн. Ми продаємо наші меблі у вільній комплектації за каталогами. Ми здатні виконати замовлення в будь-яких обсягах та різних напрямках. Всі товари повністю сертифіковані, мають гарантію та підбираються з урахуванням індивідуальних потреб наших клієнтів.
В інтер’єрному салоні «Сервант.es» є великий вибір меблів для всього будинку: спальні, вітальні, кабінети, дитячі меблі, вітальні, столи та стільці, меблі для кухні, м’які меблі, меблі для готелів, двері, більярдні столи, люстри, предмети декору, килими та подарунки.
Ми регулярно беремо участь у спеціалізованих виставках, що проводяться на території України, а також – спільно з нашими постачальниками – у меблевих виставках. Ось чому, наші співробітники завжди знають про всі тенденції сучасної моди у сфері меблевої індустрії.
Салон пропонує меблі та декор в наявності та на замовлення та плідно співпрацює з дизайнерами та архітекторами.
Все це – для Вас в Ательє гарних речей Сервант.es.